ZÁUJMOVÉ KRÚŽKY

V našej materskej škole ponúkame rôznorodé a zaujímavé krúžky, ktoré sú šité na mieru pre deti predškolského veku. Tieto krúžky majú za cieľ nielen deti zabaviť, ale aj podporiť ich rozvoj a záujmy.

"Muškátiky" - detský spevácky krúžok pod vedením pani Kataríny Chovanovej (pre prihlásené deti)

• rozvíjanie rytmického a tonálneho cítenia detí cieľavedomým uplatňovaním špecifických metód a aktivít, rozvíjanie hudobnej predstavivosti pri speve kresťanských piesní a oslave Pána Boha;

"Halúzka" - krúžok ľudového tanca pod vedením pani Lucie Miklošovej (pre prihlásené deti)

• hudba, tanec a pohyb sú súčasťou tohto tanečného krúžku. Deti sa učia jednoduché tanečné choreografie, zlepšujú svoju koordináciu a vytvárajú nezabudnuteľné tanečné vystúpenia;

"English is Fun" - anglický jazyk pod vedením lektorky pani Kataríny Bilíkovej (pre prihlásené deti)

• tento krúžok sa zameriava na základy anglického jazyka. Deti sa hravou formou učia nové slovíčka, frázy a pesničky v cudzom jazyku, čo podporuje ich jazykový vývoj a otvára im nové možnosti komunikácie;

CVČ Orgovánová- rôzne záujmové útvary (pre deti 2.triedy 1x do týždňa)

• maľovanie, modelovanie, kresba, a výroba rôznych predmetov sú súčasťou tejto tvorivej zábavy;

Náboženská výchova- katechétka Iveta Kobyľanová (pre všetky deti, 1x do týždňa)

• hodiny náboženskej výchovy poskytujú deťom elementárne základy poznávania biblických príbehov formou dramatizácií, či oslavou Pána Boha spevom kresťanských piesní. Deti sú vedené k pravidelným modlitbám a k uvedomeniu si, že modliť sa môžeme za všetko okolo nás (za rodinu, prírodu, zdravie...) a k vedomiu toho, že Boh naše úprimné a pokorné prosby a ďakovania počuje.

"Zeleninkové šialenstvo"- celoročný edukačný program zameraný na prevenciu detskej obezity a zdravý životný štýl (pre deti 2.triedy, 1x do týždňa)

• deti majú možnosť experimentovať  a spoznávať rôzne druhy zeleniny, postupne si vytvárať zdravé stravovacie návyky a pozitívny vzťah k zelenine na celý život.

Toto sú krúžky, ktoré ponúkame. Snažíme sa prispôsobiť našu ponuku záujmom detí a podporovať ich rozvoj v rôznych oblastiach.

Naša materská škola je miestom, kde sa deti môžu tešiť na nové skúsenosti, priateľstvá a zábavu!

Create your website for free!